חוות דעת

April 2022

הגעתי להלנה אחרי שנים שכבר התייאשתי מפיזיותרפיה. קיבלתי המלצה על הלנה ממנהל מחלקת אורטופדיה אונקולוגית באיכילוב, הוא סיפר שהיא המומחית הכי גדולה בתחום הפיזיותרפיה האונקולוגית. ואכן כך הדבר, אמנם הגעתי סקפטית לטיפול, אך הלנה הפגינה יצירתיות רבה, חשיבה מחוץ לקופסה, ותפרה לי את הטיפול האידיאלי עבורי אשר תואם את התקוות וההעדפות שלי. מאז תחילת הטיפול איתה אני מרגישה שיפור משמעותי ביכולות שלי. ובעיקר, בזכותה סוף סוף אני גם מצליחה להנות מהתרגול וזה מה שמאפשר לי להתמיד ולהצליח.

ד"ר .ד.ש

אפריל 2022​

July 2021

הלנה הגיעה לטפל באבא שלי , בן 77, שחלה בסרטן לבלב ועבר מספר אירועים מוחיים. תוך חודשים ספורים הוא איבד משקל רב ומסת שריר וגם נפגע לו מנגנון שיווי המשקל. הלנה עזרה לו רבות. עם הרבה מאד מקצועיות, סבלנות והבנת המצב על כל רבדיו הגופניים והנפשיים היא הצליחה להביא אותו למצב שכיום הוא מתרגל מידי יום את התרגילים שלימדה אותו, ובזכותם רכש ביטחון רב יותר בתנועה שלו במרחב ושיפור באיכות חייו. אני מודה לך מאד על הכל וגם על הגמישות שהפגנת בקביעת המפגשים תוך הבנת המצב העדין שנוצר. 🙏

ד.פ.

יולי 2021​

March 2022

הגעתי להלנה לאחר שחיפשתי פיזיותרפיסטית לימפטית מומחית בעקבות טווחי תנועה מוגבלים אחרי ניתוח. הלנה היתה קשובה למצבי, מקצועית, נעימה וחברותית, איבחנה היטב את נקודות הכאב ונתנה לי תרגילים מותאמים שעליהם התאמנתי בבית. השיפור בטווחים הורגש כבר תוך כדי השיעור! זה בדיוק מה שהייתי זקוקה לו. תודה גדולה.

ש.ז.

מרץ 2022​

Test 1

הגעתי לטיפול אצל הלנה בעקבות המלצה שקיבלתי מאנשי הצוות בתל השומר, כאשר חיפשתי פיזיותרפיסטית לימפטית מומחית.
הלנה סייעה לי מאוד ואני ממליצה עליה לכל אדם שזקוק לפיזיותרפיה לימפטית. הלנה משתמשת בשיטות שפיזיותרפיסטים אחרים שטיפלו בי פשוט לא מכירים. זאת בגלל הניסיון הרב שלה בעבודה בסלואן בניו יורק בהתמחות בשיקום אונקולוגי. אני מרגישה ורואה שיפור במצבי לאחר כל טיפול עם הלנה.

ג.א.

אפריל 2021​

Test 1 – copy

אל הלנה הגעתי אחרי חיפושים של אנשי מקצוע שונים. חיפשתי מישהו שיכול לעזור לי לחזק את הגוף אחרי הניתוח והטיפולים הכימותרפיים. ואני ממש שמחה שמצאתי אותה. מהרגע הראשון ידעתי שהגעתי למקום הנכון. להלנה יש ידע רב והמון ניסיון והרגשתי שהיא ממש מבינה על מה אני מדברת . היא סופר מקצועית אדיבה ונעימה. היא בנתה לי תוכנית אשר מותאמת לי אישית ובפעם הראשונה הרגשתי בטוחה וגם אופטימית שאני בדרך הנכונה. אחרי שבוע כבר היה אפשר להרגיש בהבדל. מודה להלנה על התמיכה וממליצה בחום 😊

ס.ש.

אוגוסט 2020

Test 1 – copy

הלנה שלום
הגעתי אליך לאחר טיפולים כימותירפיים ממושכים וקשים.
תודה על רמת המקצועיות הגבוהה, על הגיוון בתירגולים ובהעברתם אלי לשם תירגול. ברצוני להדגיש ולהודות לך על האישיות הנעימה שלך, האמפתיה, הרוגע והביטחון שנסכת בי. יישר כח. תמשיכי להיות מי שאת ומה שאת.
תודה

ל.פ.

אוג' 2020​

Test 2

הלנה,
רציתי לשתף אותך כמה אני מעריכה את הטיפול המצוין שנתת לי. לאחר כל טיפול הבצקת ירדה בצורה משמעותית, מה שגרם לי להרגיש ולהיראות יותר טוב. אני בעצמי מטפלת, וכמטופלת שלך אני במצב ייחודי בו אני יכולה להמליץ עליך בתור קולגה וגם כמטופלת שהטיפול שלך הועיל לה מאד.​

ב.ה.

מרץ 2020

Test 3

הלנה היקרה, פגישתנו הראשונה נערכה כשהייתי מסוגל לזוז אך בקושי – ואת התאמת תוכנית מדורגת וחכמה ליכולת המוגבלת שלי אז, ולשיפור ביכולותיי שחל עם הזמן – במידה לא מבוטלת בזכות מערכת התרגילים שיצרת למעני. לכל אורך הדרך הפגנת את מה שאדם במצבי זקוק לו: מקצועיות, אמפתיה וחשוב מכל: קשב למצב הגופני והרוחני.

א.ר.​

יוני 2020

Test 4

הלנה היקרה,
אני מודה לך מאד על הדרך שליווית אותי בשיקום. ההנחיות שלך רלוונטיות ונכונות עם דרגות קושי מותאמות ומחושבות היטב. נהניתי לעבור איתך את השיעורים.

י.פ.ו.

מרץ 2020

Test 1

… ברצוני להודות להלנה סילמן כהן. אני אסירת תודה שפגשתי פיזיותרפיסטית מקצועית, אכפתית ומדהימה. במשך ארבעה חודשים הסתובבתי בין מומחים שונים שלא נתנו לי פתרון לבעיה שלי. מהטיפול הראשון של הלנה, הרגשתי שיפור מיידי במצבי … אני אסירת תודה על הידע שלה, הניסיון והיכולת שלה לעזור למטופלים כמו שהיא עזרה לי.

א.ק.​

מאי 2019​

previous arrow
next arrow

להתייעצות טלפונית ו/או לתיאום תור, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  פרטי התקשרות

  Email

  helenasilco@gmail.com

  טלפון

  054-6779177

  כתובת

  קאנטרי נווה אביבים - יהודה הנשיא 34 ת"א