אודות

שמי הלנה סילמן כהן, ד"ר לפיזיותרפיה DPT, מייסדת המרכז לפיזיותרפיה אונקולוגית ומטפלת ראשית, עם למעלה מ-18 שנות ניסיון. תחום העיסוק שלי בפיזיותרפיה הוא שיקום אונקולוגי, נושא שתופס תאוצה בשנים האחרונות על רקע ההבנה שלסרטן, ובעיקר הטיפולים בו גורמים לתופעות לוואי רבות שמשפיעות על התפקוד ואיכות החיים של המטופלים. בין השנים 2010-2018 עבדתי באחד המרכזים המובילים לטיפול בסרטן בארה״ב, Memorial Sloan Kettering Cancer Center, בתור פיזיותרפיסטית בכירה, ושם למעשה קיבלתי את הכלים, הניסיון וההתמקצעות לעסוק בתחום האונקולוגי. לאורך כל שנות עבודתי במקצוע עברתי קורסים והכשרות כדי להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלי בנושאים  של שיקום אונקולוגי, אורתופדיה, ריפוי פצעים, ארגונומיה, פילטיס רצפה לפיזיותרפיסטים, ויוגה לחולי סרטן. כיום, אני עובדת בבית החולים רמב״ם במרכז האונקולוגי, ובאופן פרטי בקליניקה בתל אביב.

לאור הידע והניסיון שצברתי, ומכיוון שפיזיותרפיה אונקולוגית הוא תחום חדש יחסית, ולא מספיק מוכר, אני משתפת את הידע במסגרת הרצאות בבתי חולים, כנסים, קורסים בארץ ובעולם. כפיזיותרפיסטית העוסקת בתחום האונקולוגי, אני עוסקת בקשת רחבה של סמפטומים הקשורה למערכות הגוף השונות, אם מדובר בחולשת שרירים, טווחים מוגבלים, בעיות בשיווי משקל, בצקות, כאבים וכו׳. אני מזמינה אתכם לקרוא באתר על הטיפולים המוצעים, ובמידה ויש לכם שאלות אתם מוזמנים ליצור קשר: 054-6779177

בריאות שלמה, הלנה

ניסיון וההכשרה שלי

תארים והכשרות
2001 – בוגרת התואר לפיזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב
2003 – הכשרה לטיפול לימפטי ב-Foldi Clinic בגרמניה
2016 – בוגרת תואר דוקטור לפיזיותרפיה (DPT) בUtica College
2019 – מדריכת כושר מוסמכת

תארים והכשרות
2001 – בוגרת התואר לפיזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב
2003 – הכשרה לטיפול לימפטי ב-Foldi Clinic בגרמניה
2016 – בוגרת תואר דוקטור לפיזיותרפיה (DPT) בUtica College
2019 – מדריכת כושר מוסמכת

מקומות עבודה
2019 עד היום  –  פיזיותרפיסטית בכירה בבית חולים רמב״ם במרכז האונקולוגי. מטפלת באופן פרטי בקליניקה בתל אביב. בנוסף, מעבירה הרצאות, וקורסים בנושא של שיקום ופיזיותרפיה אונקולוגית למטופלים, ולאנשי מקצועות הבריאות.
2010-2018  –  פיזיותרפיסטית בכירה ב Memorial Sloan Kettering Cancer Center, מתן שירותי פיזיותרפיה אונקולוגית, השתתפתי במחקרים בארגון, העברתי הרצאות למטופלים, לצוות, למתמחים, ולרופאים האונקולוגים.
2001-2008  –  קופת חולים מכבי, סניף בלפור, תל-אביב. טיפולים במכון, קבוצות התעמלות, וביקורי בית.
2001-2002  –  בי״ח שניידר – מתן טיפולים נשימתיים במחלקות השונות.

להתייעצות טלפונית ו/או לתיאום תור, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  פרטי התקשרות

  Email

  helenasilco@gmail.com

  טלפון

  054-6779177

  כתובת

  קאנטרי נווה אביבים - יהודה הנשיא 34 ת"א